Другий Фестиваль Здорової Їжі відбудеться в кінці жовтня

В кінці жовтня, а саме 27 та 28 числа, у Києві пройде другий Фестиваль Здорової Їжі «BEST FOOD FEST & Health». На Фестивалі відвідувачі за доброю традицією познайомляться зі світовими тенденціями здорового харчування, відвідають майстер-класи європейських та українських шеф-кухарів, які навчатимуть приготуванню корисних страв для всієї сім’ї, відвідають лекції провідних спортсменів, дієтологів та інших спеціалістів зі здорового харчування та здорового способу життя, отримають знання з правильного вибору продуктів харчування та багато іншого. На Фестивалі буде представлений широкий асортимент  еко-продукції, зелені ідеї та технології.

В програмі фестивалю чотири активні зони:

1. Кулінарна – «Їж на здоров’я» – майстер-класи від кращих шеф-кухарів Україні та зарубіжжя; дегустації безлічі корисних страв та напоїв; можливість взяти участь у приготуванні.

2. Лекційна – «Їжа для розуму» – лекції дієтологів, психологів, спортсменів та експертів з питань здорового способу життя.

3. Дитяча – «Маленькі помічники на кухні» – дитячі кулінарні майстер-класи з використанням органічних продуктів, розвиваючі ігри на тему здорової їжі, цікаві вироби з овочів та фруктів, зайняття з сервіровки столу та етикету.

4. Зона відпочинку та розваг – «Relax, take it easy» – лаунж музика, зручні дивани, пуфи, пізнавальна література, трав’яний чай та освіжаючі органічні напої, приємне спілкування з однодумцями, безкоштовний WiFi, інсталяції в стилі food design, цікаві ігри, конкурси, лотереї та незабутні подарунки від партнерів та спонсорів фестивалю, розважальна програма за участю відомих виконавців та музикантів.

Вам варто відвідати «BEST FOOD FEST & Health», якщо ви:

  • прагнете до здорового способу життя або тільки замислюєтесь над цим
  • стежите за своїм здоров’ям і харчуванням
  • хочете отримати якісні знання з питань приготування і вибору продуктів харчування
  • хочете поспілкуватися з професійними дієтологами і психологами з питань здорового харчування та здорового способу життя
  • бажаєте скуштувати неповторні страви від кращих шеф-кухарів
  • цікавитесь новинками ринку зелених технологій та екологічних товарів
  • хочете провести незабутні вихідні, які будуть веселі та пізнавальні для всієї родини

 «BEST FOOD FEST & Health» —  Фестиваль Здоров’я, Смаку та Гарного Настрою!

 

Комментарии:

Добавить комментарий