4 ИЮНЬ- V Міжнародний дитячий фестиваль «ОКешкин джаз» запрошує до співпраці

Дата / время:
04.06.2016 - 05.06.2016;
15:00 - 20:00.

4–5 червня в рамках «Арсеналу Ідей», проекту Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», відбудеться П’ятий — ювілейний — Міжнародний дитячий фестиваль «ОКешкин джаз».

 

Наш фестиваль створений у Києві в 2010 році. Його організаторами виступили Дім освіти та культури «Майстер Клас» та Продюсерський центр Jazz in Kiev.

З самого початку існування фестивалю він став ключовою подією для підтримки й розвитку дитячої виконавської майстерності.
Дводенне джазове свято надає юним джазменам (як солістам, так і музичним колективам) рідкісну на сьогоднішній день можливість виступити перед великою аудиторією, попрацювати на сцені з професійними джазовими музикантами — учасниками стейдж-бенду й спеціальними гостями фестивалю.

Реклама

У 2016 році фестиваль пройде як частина спеціальної програми проекту «Арсенал Ідей» в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал». Незмінним арт-директором і ведучим фестивалю «ОКешкін ДЖАЗ» є відомий радіоведучий і продюсер Олексій Коган, завдяки якому юні виконавці відчують себе в епіцентрі музичного життя столиці України.


Нагадаємо, що в якості спеціальних гостей фестиваль вже відвідали піаніст Міша Циганов (США), барабанщик Кшиштоф Завадські (Польща), вокалістка Ольга Пірагс (Латвія), а також київський Квартет Олексія Саранчина й відома українська співачка Jamala. У 2016 році ми очікуємо не менш відомих музикантів-учасників фестивалю.

Реклама


До 15 травня відкрита заявка на участь у фестивалі в якості партнерів-організаторів ювілейної програми.

З питань співпраці просимо звертатися до координаторів фестивалю: Тетяна Фікс — 044 594 10 63, t.fiks@masterklass.ua та Ірина Столярчук — 067 242 75 82 irinafest@gmail.com

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Галерея ЛАВРА


Комментарии:

Добавить комментарий