Андріївські вечорниці

Дата / время:
13.12.2015;
18:00 - 23:30.

Запрошуємо вас на грандіозні «Андріївські вечорниці»,

що відбудуться 13-го грудня в пабі «Big Ben» 

ВХІД ВІЛЬНИЙ після реєстрації* за посиланням — http://goo.gl/forms/G0Rt52hKvq

Організатори вечорниць: ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні», ВМГО «Батьківщина Молода» та ГО «Мегамарш вишиванок» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Вечорниці будуть присвячені традиційному українському святу Андрія та 90-річчю від створення Спілки Української Молоді в Україні.

На вечірці будуть відтворюватися традиції, пов`язані зі святкуванням цього дня. Гостей будуть розважати цікавими українськими іграми й танцями. Не обійдеться звичайно ж і без традиційного кусання калити – надзвичайно веселої гри, у якій учасники можуть похвалитися не тільки фізичною витримкою, але й гострим та дотепним розумом.

Переможці конкурсів та ігор отримають подарунки і знижки від партнерів вечорниць: «Крамниці Патріота» (www.kp.sells.com.ua) та «Свій Магазин» (www.sm.org.ua).

Для вас гратиме та співатиме етно-рок гурт «ДримбаДаДзига», «Баламути» проведуть майстер-клас із запальних українських танців, а «Оркестр Гарного Настрою» точно не дасть нікому засумувати.

Андріївські вечорниці у Києві (1)

 

[sc:reklama ]

Андріївські вечорниці у Києві (3)

Під час заходу можна буде долучитися до благодійної акції по збору коштів на подарунки від Святого Миколая для дітей-сиріт.

Чекаємо вас 13 грудня о 18:00 в пабі «Big Ben» (ТЦ «Dream Town», 3-й поверх), за адресою Оболонський проспект, 1А.

Замовлення столиків за телефоном: (067) 324 59 09

*Реєстрація за посиланням обов’язкова — http://goo.gl/forms/G0Rt52hKvq

Категории


Карта недоступна

Комментарии:

Добавить комментарий