Book’Monday 09.11.15.

Дата / время:
09.11.2015;
19:00 - 21:00.

Book’Monday

— осінній книжковий захід від Chulan Bookstore в FEDORIV Hub, який присвячений яскравій особистості, розумній і світлій людині, авторитету для багатьох батьків, дитячому і сімейному психологу, психотерапевту Світлані Ройз.

Приводом для нашої спільної зустрічі зі Світланою став недавній випуск її нової книги «Практическое ребенковедение». Книга вийшла у видавництві «Ніка-центр» та являє собою матеріалізацію багаторічного досвіду автора «життя психологом».

[sc:reklama ]

У цій книзі — абсолютно практичний досвід та несекретні секрети, як зазирнути за те, що ми називаємо складною поведінкою дитини, що зробити для профілактики різних психологічних і не тільки складнощів, як повернути собі спокій і як додати сил своїй «внутрішній дитині». Ця книга про багатогранність підходу, глибину та одночасно легкості життя з улюбленою дитиною 🙂

У програмі вечора:
— Авторська зустріч зі Світланою Ройз, презентація книги, автограф-сесія.
Учасники матимуть змогу вживу поспілуватись із знаним «майстром душі», отримати відповіді на свої запитання, взяти участь у міні-тренінгу.

Книгу можна буде купити одразу в Chulan Bookstore.
Як і безліч інших небанальних розумних дитячих та дорослих книг традиційно в асортименті на наших полицях у FEDORIV Hub.

Запрошуємо всіх батьків, а також тих, хто тільки збирається ними стати, та всіх кому цікава тема і автор.

Можна і потрібно приходити з дітьми: наші друзі-аніматори не дадуть їм нудьгувати, вони проведуть час весело і з користю!

Вхід вільний
Реєстрація обов’язкова: http://uk.fedoriv.com/hub/event/bookmonday/

FEDORIV Hub

Velyka Vasylkivska vulytsia, 5, Киев, 01004

Категории


Карта недоступна

Комментарии:

Добавить комментарий