ДивоСкриня у Маріїнському парку

Дата / время:
27.06.2015;
11:00 - 18:00.

Літо — це завжди час приємного, теплого відпочинку, релаксу та затишку. Саме тому ГО «Дар буття» оголошує початок серії зустрічей у різних районах нашого міста. Це душевні, теплі посиденьки у стилі ДивоСкрині – а це значить дресс-кроссінг, краса, смак та багато майстер-класів для батьків та діточок.

Новi посиденьки, ще пройдуть у Маріїнському парку біля Зеленки та включатимуть в себе наступні цікавинки:
1. Обмін одягом серед учасників заходу – власне дресс-кроссінг – як дитячої, так і дорослої одежі.
2. Майстер-класи від талановитих майстрів – мехенді, арт-практики, йога.
3. Пікнік з приємним та теплим спілкуванням, а також солодощами та лимонадом.
4. Дитяча зона з аніматорами, що зможуть чудово розважити ваших дітей поряд з вами.
Також ми напевне здивуємо вас додатковими забавами безпосередньо на святі:)

 

Реклама

Правила дресс-кроссінгу дуже прості – ви приносите той одяг/аксесуари, які вам вже набридли, або не підійшли в силу якихось причин (чисті та у гарному стані). Це можуть бути дорослі, дитячі речі, іграшки або аксесуари. Підійшовши до нашої галявини, віддаєте речі нашому волонтеру та отримуєте тікети за кожну річ. Кожний тікет ви надалі зможете обміняти на іншу річ, яка вам до вподоби. Якщо вам сподобалось більше речей, аніж у вас є тікетів, ви можете придбати додаткові тікети за 15 гривень. Речі, які нікому не підійдуть, ми передамо у волонтерський центр на потреби переселенців із зони АТО. Тікети з попередніх зустрічей діють і для наступних.

Участь у святі безкоштовна. Завітайте до нашої ДивоСкрині, оновіть свій гардероб та отримайте свій заряд позитиву в перший день літа!

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Мариинский парк


Комментарии:

Добавить комментарий