Фестиваль Robotica 2015

Фестиваль Robotica 2015

Дата / время:
16.05.2015;
10:00 - 19:00.

Независимо от того, вы опытный робототехника, или только только приобрели своего первого робота, вы найдете для себя что-то интересное. Начинающим мы предлагаем обратить внимание на соревнования Сумо, предусматривающие создание робота для выталкивания противника за пределы ринга и Слалом, в которых нужно построить робота, который быстро проходит трассу, обозначенную черной линией. Для опытных робототехников будут проходить соревнования по правилам всемирных олимпиад WRО или FLL. Молодые же участники фестиваля могут принести свои LEGO-модели на выставку-конкурс и побороться за ценные призы!

Фестиваль Robotica 2015

Фестиваль буде проходити 16 травня 2015 року в Палаці спорту.

Отже, в 2015 році складовими частинами фестивалю Robotica будуть:

  1. Всеукраїнський відбірний етап олімпіади FLL. Детальніше про олімпіаду — на офіційному сайті.c1011ef61ed9937904f4938c63d014ea XL
  2. Всеукраїнський відбірний етап олімпіади WRO. Детальніше про олімпіаду можна прочитати тут. Правила, за якими будуть будуть проводитися змагання, опубліковані тут УВАГА! ОНОВЛЕНО!.  Завантажити архів з правилами у форматі pdf. Завантажити архів з макетами полів.Приклад виконання завдань олімпіади WRO 2015 можна переглянути за цим посиланням.WRO2015logo
  3. Змагання у Підготовчій категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо таСлалом УВАГА! Змагання Слалом цього року проводитися не будуть у звязку з тим, що кількість зареєстрованих команд не достатня для проведення змагань.
  4. Всеукраїнський дитячий архітектурний конкурс «Моє місто» — продовження минулорічного конкурсу.
  5. Виставка-конкурс творчих моделей з LEGO.

Деталі про участь у фестивалі можна дізнитися за електроною адресою dima@prolego.org або за телефоном: (044) 577 29 29

 

Реклама

Фестиваль запрошує волонтерів

Afisha 600

Дружний колектив організаторів може зробити багато, але не все 😉

Ми запрошуємо волонтерів, які могли б нам допомогти в проведенні та організації фестивалю.

Ми шукаємо активних молодих людей, які можуть проводити конкурси, слідкувати за порядком, допомагати суддям та учасникам, і т.ін. Якщо Ви можете нам допомогти, дзвоніть за телефоном 066 638 48 20 (Дмитро) або пишіть на електронну адресу: dima@prolego.org.

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Дворец спорта


Комментарии:

Добавить комментарий