Kyiv Half Marathon

Дата / время:
22.03.2015;
09:45 - 11:00.

Вже цієї неділі запрошуємо всіх на друге тренування OPEN RUN DAY. Цього разу збираємося на мальовничій Оболонській набережній. Будемо вчитися правильно бігати, дихати свіжим повітрям та насолоджуватися життям.
Ми доведемо, що біг – це не нудно, а весело і корисно, звісно, якщо займатися ним правильно . RUN UKRAINE спільно з біговим клубом Run Base Kyiv проводить серію бігових тренувань — OPEN RUN DAY, які допоможуть вам закохатися у біг та правильно підготуватися до Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015, який відбудеться 26 квітня.
Щонеділі о 9:45 чекаємо на вас у найкрасивіших місцях Києва аби потренуватися, поспілкуватися та розіграти призи від наших партнерів. Жодне тренування не обійдеться без гарної музики і активної розминки.
Тренування відбуватимуться у трьох групах, в залежності від рівня підготовки, з кожною групою займатиметься окремий інструктор.
Ми пишаємося нашим тренерський складом – це найкращі професіонали своєї справи:
Ірина Ліщинська – заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці (2007р.).
Олександра Азарова – майстер спорту, рекордсменка України серед молоді з напівмарафону, переможниця та призерка чемпіонатів України, переможниця ЧС з марафону серед поліцейських.
Олександр Доманчук – майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді з легкої атлетики, учасник Чемпіонатів Європи. Учасник марафону в Амстердамі.
Програма підготовки до Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 складатиметься з семи занять, які будуть поділені на ключові етапи:

• 2 тренування – підготовчий етап;
• 2 тренування – базовий етап;
• 2 тренування – вихід на пікову форму;
• Останнє тренування – розминка на передодні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 та BREAKFAST RUN;
Друге тренування OPEN RUN DAY відбудеться у неділю, 22 березня о 9:45 на Оболонській набережній.
Збираємося біля скляної альтанки поруч з гольф-клубом, там можна буде переодягтися та залишити речі.

open-run-day-karta

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Оболонская набережная


Комментарии:

Добавить комментарий