Перший Фестиваль Дитячих таборів та туризму KidsCampFest

Перший Фестиваль Дитячих таборів та туризму KidsCampFest

Дата / время:
18.04.2015 - 19.04.2015;
10:00 - 18:00.

KidsCampFest – це унікальна подія, новий формат спілкування між батьками та дітьми та представниками закладів дитячого відпочинку.

Kids Camp Fest дозволить зустрітись на одному майданчику, отримати в одному місці розрізнену інформацію, обговорити потрібні питання, забронювати путівки на літній відпочинок (та заздалегідь сформувати зміни), поспілкуватися з професіоналами справи, побачити реальні досягнення іноваційних проектів відпочинку для дітей.

Ми готуємо біля 20 цікавих лекцій та майстер-класів, зустрічей з представниками галузі, які будуть поділені на секції для професіоналів та відвідувачів, конференцію-презентацію кейсів, а також ігрові зони, майстер-класи для дітей, фудкорти та shop-зону, та відкриті до співпраці, нових ідей, бо зацікавлені у якості та актуальності кожної ділянки проекту.

Тож долучайтесь!

Ми залучаємо до участі різні формати, від скаутів – до спеціалізованих творчих таборів, від міських мовних закладів – до канікулярних програм за кордоном, табори різної форми власності та географічного розташування.

Вартість входу — 40 грн.
Дітям — БЕЗКОШТОВНО.

Умови участі для таборів та питання співпраці:

kidscampfest@gmail.com
+38 (096) 805 93 80

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Киевский Дворец детей и юношества


Комментарии:

Добавить комментарий