RunLab Ukraine Run 5K

Дата / время:
18.07.2015;
08:30 - 11:00.

З цієї суботи RunLab починає проводити абсолютно новий формат виїзних заходів по всьому Києву!

Заходи в стилі parkrun.com. Забіги на 5 км проводяться абсолютно безкоштовно за підтримки бігового магазину RunLab Ukraine та групи волонтерів!

МІСЦЕ СТАРТУ: Оболонська Набережна, (альтанка — кут набережної біля Гольф клубу). Там же можна переодягнутися і залишити особисті речі.

Реклама


Ми будемо раді бачити всіх бігунів, незалежно від рівня підготовки: від початківців до учасників Олімпійських ігор, від юнаків до ветеранів!

Це не змагання з іншими бігунами, а просто 5-кілометровий забіг на час, ви можете перетворити його в пробіжку для задоволення або зробити частиною тренувального плану.

Взяти участь дуже просто — достатньо лише зареєструватися у магазині RunLab з 10:00 до 20:00 або безпосередньо перед стартом.
Далі залишиться тільки завести будильник на ранок суботи і вчасно прийти на стартову лінію!

Програма:
8:30-9:00 — РЕЄСТРАЦІЯ та ВИДАЧА НОМЕРІВ
9:15 — Початок розминки;
9:30 — СТАРТ
10:30 — НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів

Після фінішу на вас чекає :
— чай, випічка
— Безалкогольне пиво
— Фрукти

Нагородження:
1 місця серед чоловіків і жінок — кубки та кроссівки від RunLab Ukraine.
2-3 місця — призи від RunLab Ukraine.

Співпраця зі спонсорами та партнерами дозволяє нам покривати всі витрати на організацію забігів, завдяки чому вони залишаються повністю безкоштовними для всіх учасників.
Наш генеральний спонсор RunLab Ukraine. Забіг на Оболонській набережній буде проводитися за підтримки київського водного стадіону!

Якщо ви є представником компанії, яка може надати фінансову або іншу підтримку будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми будемо раді будь-якій допомозі!Кравченко Олег
+38097 0001000

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Альтанка - кут набережної біля Гольф клубу


Комментарии:

Добавить комментарий