В Києві 8 грудня будуть обирати самий перспективний стартап!

Дата / время:
08.12.2016;
17:00 - 20:00.
Безкоштовно

8-го грудня у Києві запланована подія сезону. Буде проводитись Битва Стартапів, котра обов’язково повинна звернути на себе увагу учасників ринку інвестицій, оскільки має для них велику користь. Адже це велика можливість для починаючих підприємців проявити свої здібності та представити свої стартапи на розгляд досвідчених експертів, котрі зразу же зможуть дати конструктивно корисний  feedback, порадити як краще розвивати свою ідею, а в деяких випадках і запропонують необхідні інвестиції. Також на Битві цікаво буде і інвесторам, котрі зможуть оцінити перспективність представлених стартапів і вкласти свої фінанси у дійсно гідний проект, котрий принесе великий прибуток, адже саме так відбувається примноження власного капіталу.

68-ма Битва Стартапів

Організовує цей захід у Києві Інвестиційна платформа Startup.Network.

Щоб взяти участь у Битві не треба вкладати власні кошти, якщо Вам вдасться зацікавити експертну раду Startup.Network. Просто пройдіть реєстрацію свого Стартапу, заповніть данні в Анкеті та чекайте, доки будуть відомі результати вибору претендентів на участь.

Реклама

Всього будуть 2 етапи 68-тої Битви Стартапів:

З 17.00 до 18.00 – буде проходити підприємницький блок:

В цей час очікується обмін досвідом між «старожилами» локального інвестиційного ринку та їх молодими колегами. Будуть обговорюватись новини та тренди ринку інвестицій, розглядатись найуспішніші та результативні методи розвитку стартапів, а також експерти дадуть відповіді на питання учасників проекту.

З 18.00 до 20.00 – буде проходити інвесторський блок:

На цьому етапі підприємці зможуть презентувати свої стартапи. На підкорення аудиторії й пояснення свого проекту кожному учаснику дається 6 хвилин, порівну на сам виступ і відповіді на питання чи поради від експертів.

Реклама

Гості заходу теж зможуть вплинути на результати Битви, віддавши свої голоси за учасників, як це робитимуть експерти. У фінал зможуть потрапити два стартапи. Перший буде залежати від думки експертів, другого виберуть гості завдяки голосуванню онлайн.

Початок Битви Стартапів запланований на 17.00, 8 грудня.

Місце проведення: м. Київ, Ярославський провулок 13, HUB 4.0.

Якщо Ви бажаєте відвідати цей захід, зареєструйтесь у якості Гостя!

Для тих, хто не зможе особисто з’явитися на заході, у Вас буде можливість подивитися онлайн-трансляцію Битви Стартапів. Не треба забувати голосувати за учасників і підтримувати тих, хто Вам сподобався, адже саме від Вас залежить їх перемога!

До зустрічі на 68-й Битві Стартапів!

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
HUB 4.0


Комментарии:

Добавить комментарий