Ярмарок традиційного мистецтва до Миколая

Дата / время:
17.12.2016 - 18.12.2016;
11:00 - 21:00.

Час готувати ПОДАРУНКИ діткам до Миколая та рідним до Різдвяних свят!

17-18 грудня запрошуємо на ярмарок традиційного мистецтва в Музей Івана Гончара (Київ, вул.Лаврська, 19). Майстри з різних куточків України готують для вас МИСТЕЦЬКІ ВИРОБИ — керамічний посуд до святкового столу, дідухи, «павуки» та іншу різдвяну атрибутику з соломи та різнотрав’я, дитячі іграшки з дерева і глини, пряники «миколайчики», вишиті сорочки, ткані килими та вовняні ліжники, традиційні головні убори та прикраси.

Реклама

Цього року під час ярмарку на відвідувачів чекає унікальний подарунок від народних майстрів — понад півсотні РІЗДВЯНИХ ЗІРОК, які змайстровані спеціально до свята. Кожен, хто придбає рукотворний виріб, — скуштує КУТЮ ВІД МАЙСТРА та дізнається традиційний або родинний рецепт обрядової різдвяної страви.

Реклама

Ярмарок відбуватиметься під супровід Всеукраїнської дитячої різдвяної фестивалії «ОРЕЛІ». Майстер-класи з колядок та щедрівок, виготовлення витинанок, випікання та розписування пряників «миколайчиків», розмальовування колядницьких зірок, виготовлення дідухів та «павуків» із соломи, Вертепи, вистава-казка до Святого Миколи, показ дитячої колекції традиційного одягу від майстерні «Аденчик-Баденчик», різдвяні казки та подарункова література від українських видавництв.

Зустрічаймо РІЗДВО В КРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЯХ!

Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum)

вул. Лаврська, 19 (Івана Мазепи, 29), Киев, 01015

Категории


Загрузка карты ....

Местоположение
Музей Івана Гончара


Комментарии:

Добавить комментарий