Best Food Fest & Health вітає Натур Бутік

Фестиваль «Best Food Fest & Health» вітає з чотириріччям перший органічний магазин Натур Бутік, який запрошує всіх бажаючих на святкування свого дня народження в період з 9 по 15 вересня по вул. Кіквідзе, 6.

Буде багато подарунків!

При купівлі на суму від 100 грн одним чеком Ви гарантовано отримуєте подарунок в рамках безпрограшної лотереї. Середня вартість подарунків — 75 грн (від 12 до 160 грн), а це: органічні чаї Natur Boutique та трав’яний чай, органічні сухофрукти та батончики Tropica, органічні суперфуди Harmonia Interna, органічні соки і повидла Пан Еко, фіточаї і фітобальзами Fito, натуральна кава Vicofi, сушені фрукти і овочі Sergio, натуральна і органічна косметика Natural, Eco Cosmetics, Bentley, органічні миючі засоби Alma Win, сертифікати на кісточковий масаж обличчя, а також журнали Cooker (+ 3 підписки), Yoga + Life, OrganicUa.

Всього більше 500 подарунків!

Багато частувань!

Натур Бутік буде пригощати всіх відвідувачів органічним зеленим чаєм NATUR BOUTIQUE з корисними органічними солодощами Tropica.

Ви отримаєте корисну рекомендацію, яка випаде випадковим чином з «Кошика здоров’я». Можливо, це якраз те, що вам необхідно.

А 27-28 жовтня Натур Бутік вже за традицією візьме участь у Фестивалі «Best Food Fest & Health».

 

Комментарии:

Добавить комментарий