Фестиваль Здорової Їжі «Best Food Fest & Health» та Ярмарок здоров’я пройдуть в кінці жовтня в НСК «Олімпійський»

27 жовтня на території НСК «Олімпійський» (Лаунж-зона I рівня) у Києві пройде другий Фестиваль Здорової Їжі «BEST FOOD FEST & Health». На Фестивалі відвідувачі за доброю традицією познайомляться зі світовими тенденціями здорового харчування, відвідають майстер-класи європейських та українських шеф-кухарів, які навчатимуть приготуванню корисних страв для всієї сім’ї, відвідають лекції провідних спортсменів, дієтологів та інших спеціалістів здорового способу життя, отримають знання з правильного вибору продуктів харчування та багато іншого.

В програмі фестивалю чотири активні зони:

1. Кулінарна – «Їж на здоров’я» – майстер-класи від кращих шеф-кухарів Україні та зарубіжжя; дегустації безлічі корисних страв та напоїв; можливість взяти участь у приготуванні.

2. Лекційна – «Їжа для розуму» – лекції дієтологів, психологів, спортсменів та експертів з питань здорового способу життя.

3. Дитяча – «Маленькі помічники на кухні» – дитячі кулінарні майстер-класи з використанням органічних продуктів, розвиваючі ігри на тему здорової їжі, цікаві вироби з овочів та фруктів, зайняття з сервіровки столу та етикету.

4. Зона відпочинку та розваг – «Relax, take it easy» – лаунж музика, зручні дивани, пуфи, пізнавальна література, трав’яний чай та освіжаючі органічні напої, приємне спілкування з однодумцями, безкоштовний WiFi, інсталяції в стилі food design, цікаві ігри, конкурси, лотереї та незабутні подарунки від партнерів та спонсорів фестивалю, розважальна програма за участю відомих виконавців та музикантів.

Вам варто відвідати «BEST FOOD FEST & Health», якщо ви:

  • прагнете до здорового способу життя або тільки замислюєтесь над цим;
  • стежите за своїм здоров’ям і харчуванням;
  • хочете отримати якісні знання з питань приготування і вибору продуктів харчування;
  • хочете поспілкуватися з професійними дієтологами і психологами з питань здорового способу життя;
  • бажаєте скуштувати неповторні страви від кращих шеф-кухарів;
  • цікавитесь новинками ринку зелених технологій та екологічних товарів;
  • хочете провести незабутні вихідні з родиною.

В рамках Фестивалю здорової їжі «BEST FOOD FEST & Health» також пройде «Ярмарок здоров’я», який збере під одним дахом виробників еко-продукції та компанії, які представляють в Україні сектор зелених технологій та органіки.

«Ярмарок здоров’я» пройде в Олімпійському дворику, а вхід на його територію буде абсолютно безкоштовним за умови попередньої реєстрації.

КОНТАКТИ:

З загальних та організаційних питань:

044-362-9737

info@bff.kiev.ua

 

З питань інформаційного партнерства та акредитації ЗМІ:

Сергій Клімов

093-15705737

pr@bff.kiev.ua

 

З питань спонсорства та участі у Фестивалі:

Андрій Семенов

063-733-5583

info@bff.kiev.ua

 

Фестиваль Здорової Їжі «Best Food Fest & Health» в соціальних мережах:

facebook.com/BestFoodFest

vk.com/BestFoodFestival

youtube.com/user/BestFoodFest

 

Інформація:

«Best Food Fest & Health» – Фестиваль  Здорової Їжі та еко-тенденцій в Україні.

Це  свято здоров’я, смаку  та гарного настрою. Фестиваль покликаний навчити готувати правильну, смачну, а головне — корисну їжу. Під час фестивалю кожен гість має можливість відвідати майстер-класи кращих шеф-кухарів, дієтологів і психологів, дізнатися масу нового і корисного про їжу та здоровий спосіб життя. Вперше Фестиваль пройшов у Києві 3 та 4 березня 2012.

Сайт  фестивалю: http://bff.kiev.ua

 

 

Комментарии:

Добавить комментарий