Інноваційний Екопарк «НИВКИ»

Загрузка карты ....

Адрес
парк Нивки
г. КиевУкраина


Інноваційний Екопарк «НИВКИ»  був Парк-пам’ятник садово-паркового мистецтва.

 

Інноваційний Екопарк «НИВКИ» — це проект створення першого в Україні екологічно простору доброзичливого ставлення до природи. Мета цього підходу – створити комфортне для людини середовище, не порушуючи при цьому вже існуючий зв’язок між всіма компонентами екосфери.

Саме тому, в Екопарку «НИВКИ» буде реалізовано принципово нову для України концепцію природокористування: тут людина не втручається в хід природних процесів, а долучається до них.

Екoпарк «НИВКИ» — спільний проект 1+1 медіа, Platinum Bank, Robert Bosch та Grawe Ukraine на платформі EBA. Втім, проект відкритий для всіх компаній, які прагнуть впроваджувати європейські цінності, сприяти розвитку енергозберігаючих технологій та працювати заради європейського майбутнього України.

 

Реклама


Відвідувачі екопарку зможуть навчитися дбайливо використовувати природні ресурси і на власному досвіді переконатися, що це не потребує великих зусиль. Навпаки, життя в гармонії з навколишнім світом робить нас більш відкритими і уважними до інших.

Адже невід’ємною частиною екокультури є повага до навколишнього середовища і до кожної людини, що перебуває в ньому. Саме взаєморозуміння, толерантність та постійний розвиток стали головними цінностями європейської культури, а згодом і всього цивілізованого світу.

 

Хотите быть в курсе о всех полезных событиях? Подписывайтесь на нашу группу в Facebook:

[wpdevart_like_box profile_id=»1616051348627678″ connections=»26″ width=»720″ height=»220″ header=»0″ locale=»ru_RU»]
Реалізація проекту створення Екопарку «НИВКИ» це ще один крок до впровадження в Україні європейських стандартів енергозбереження. Це стимул замислитися над тим, що може зробити кожен з нас, аби всі ми жили в країні з чистим повітрям, зеленими лісами та кришталевими ріками.

Розпочати шлях до змін можна вже зараз. Екопарк «НИВКИ» запрошує всіх активних, сучасних і небайдужих людей долучитися до розвитку ініціативи. І головне – усвідомити себе не споживачем навколишнього світу, а його невід’ємною частиною. Адже цей світ відкритий для кожного з нас. Тож зробимо його краще

Ближайшие мероприятия

  • Нет событий в этом месте
  • Posted Under

    Комментарии:

    Добавить комментарий