Коворкінг з дітьми Zelenka

Загрузка карты ....

Адрес
вул. Ярославів Вал 11/1
м. КиївУкраина


ZELENKA — це простір для роботи, творчості та спільного розвитку батьків та їх дітей.

ZELENKA- kids-friendly open space, який дає можливість батькам та дітям проводити час разом, із користю та задоволенням. Тут кожен може займатися своєю цікавою та важливою справою: батьки – працювати, спілкуватися, займатися хобі, діти – гратися та розвиватися. Поруч один з одним, батьки та діти зростають інтелектуально, духовно, емоційно, зміцнюючи соціальні навички та розширюючи круг спілкування.

Коворкінг з дітьми Zelenka 2

Реклама

Коли не потрібно шукати компроміс між власними потребами і інтересами дитини. Залишати дитину на няню чи бабусю, бігати з одного гуртка до іншого, втрачаючи час на очікування та переміщення по місту. Zelenka – kids-friendly коворкінг, який дає можливість батькам та дітям проводити час разом, із користю та задоволенням. Тут кожен може займатися своєю цікавою та важливою справою: батьки – працювати, спілкуватися, займатися хобі, діти – гратися та розвиватися. І все це поруч один з одним.

Zelenka – це зручне місце для роботи зі швидким Wi-Fi та обладнаними усім необхідним робочими місцями, комфортна зона відпочинку. Це спілкування з однодумцями, адже саме тут збираються активні, прогресивні батьки. Це нові знання: у Zelenka регулярно проходять заняття жіночою гімнастикою, курси фото-майстерності, бізнес-сніданки з успішними мамами, які працюють, б’юті-дні тощо.

Коворкінг з дітьми Zelenka 1

Реклама

Весь час ваші діти будуть поруч. І можуть зайнятися грою. Щоб навчитися спілкуванню з однолітками та старшими, осягнути закони суспільства, зрозуміти себе. Ігрова терапія в Zelenka спрямована саме на усунення складнощів у спілкуванні дошкільнят, діти навчаються висловлювати свою думку, вести діалог, поважати позицію інших. У ваших дітей буде чудова компанія для гри, оскільки їх сюди привели такі ж прогресивні та цікаві батьки.

Zelenka забезпечує розваги та активності для дітей різних вікових груп: тут регулярно займаються анімаційною педагогікою, пластиліновою анімацією, вільним малюванням і музикою, пісочною терапією.

ЗАХОДЬТЕ ДО НАС

вул. Ярославів Вал 11/1, м. Київ (ст. метро Золоті Ворота)
від метро по вул. Ярославів Вал йти 2 хвилини до ресторану Mon Cher, одразу за ним повернути наліво у двір до зеленого будинку.

Реклама

НАШІ РОБОЧІ ГОДИНИ

Пн 10:00 – 16:00
Вт 10:00 – 19:00
Ср 10:00 – 19:00
Чт 10:00 – 19:00
Пт 10:00 – 19:00
Сб за замовленням
Нд за замовленням

ДЗВОНІТЬ НАМ

(093) 379-4141

Ближайшие мероприятия

  • Нет событий в этом месте
  • Posted Under

    Комментарии:

    Добавить комментарий