Польсько-український проект «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні»

Scientific Fun

«Наука єднає Україну!» – під цим гаслом об’єднуються науковці та дослідники практично з усіх куточків України.

Польсько-український проект «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» чекає на дівчаток та хлопчиків, жінок та чоловіків, гуманітаріїв та технарів цієї осені. Він стартує в Україні: 6 вересня – Львів; 7 вересня – Тернопіль; 13 вересня – Дніпропетровськ; 14 вересня – Кривий Ріг; 20 вересня – Харків; 21 вересня – Київ; 4 жовтня – Луцьк.

Scientific Fun
Scientific Fun


«Наука врятує Україну» – цей заклик несе за собою популяризацію науки серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні. У рамках проекту кожен охочий зможе поекспериментувати в імпровізованій лабораторії, відчути себе дослідником та поспілкуватися з науковцями.

На поціновувачів наукового мистецтва очікують такі досліди: запалення міні-вулкану, приборкання блискавки, зображення оптичної ілюзії, – і це далеко не все. Загалом організатори проекту «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» готують кілька десятків цікавих дослідів із фізики, хімії, біології, астрономії, психології та економіки.

Реклама

Стати учасником Наукових пікніків може кожен охочий. Для цього потрібно до 20 серпня заповнити анкету http://bit.ly/1lKkfxy. Шукайте повідомлення з нашим логотипом – молекулярним песиком – на вулицях вашого міста, у мережі Інтернет і на сторінці проекту у facebook (https://www.facebook.com/ScientificFun).

Довідка:
Заходи в рамках проекту «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» відбулися у вересні 2013 року в п’яти містах України: Львові, Тернополі, Києві, Луганську й Харкові. За підрахунками, участь у них взяли близько 16 тисяч юних дослідників та членів їх родин. Рекордна кількість учасників зафіксована в Харкові: на завершальному етапі естафети в першій столиці України свої сили спробували близько 7 000 городян різного віку.

Проект проходить за підтримки Фонду «Освіта для Демократії» в рамках програми «Перетворення в Регіоні – RITA» Польсько-Американського Фонду Свободи та програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Комментарии:

Добавить комментарий