Список найкорисніших напоїв

 1. Апельсиновий сік

Завдяки достатку вітаміну С підвищується імунітет, який захищає від багатьох хвороб, навіть таких, як катаракта та рак. Лікарями рекомендується вживати апельсиновий сік в період вагітності, через фолієву кислоту, що міститься в ньому, яка здатна запобігти дефектам розвитку плоду, пише zdoroviymir.com.

2. Гарячий шоколад, або какао

Ці напої виробляють стимуляцію вироблення в організмі гормону серотоніну, який сприяє поліпшенню настрою. Крім того, і гарячий шоколад, і какао запобігають розвитку серцево-судинних захворювань. А поліфеноли, які входять до складу обох напоїв, виробляють захист клітин організму від дії вільних радикалів.

3. Зелений чай

Через велику кількість флавоноїдів, а також поліфенолів і антиоксидантів, що містяться в зеленому чаї, він нейтралізує вільні радикали, а також зміцнює кістки і захищає від серцево-судинних захворювань, а крім того він знижує ризик виникнення раку.

4. Журавлинний сік

Вчені стверджують, що у цього напою дуже багато корисних властивостей. Цей напій захищає травну, а також сечовидільну систему від інфекцій. Крім цього, журавлинний сік здатний запобігати захворюванням ясен, а також знижувати рівень «поганого» холестерину в крові.

5. М‘ятний чай

Цей напій нормалізує, а також полегшує травлення. Крім того м’ята має протиспазматичну дію, а також позбавляє від болю у м‘язах.

6. Нежирне молоко

Молоко має властивість втамовувати апетит на тривалий час, що сприяє людям, які борються із зайвою вагою. Молоко містить складні вуглеводи, а також білки, кальцій і вітамін D. Найкориснішим вважається вживання молока з 1% жирності.

7. Соєве молоко

Цей напій запобігає розвитку серцево-судинних захворювань, завдяки зниженню рівня «поганого» холестерину в крові. Але повністю замінювати коров’яче молоко соєвим не рекомендується, адже це може стати причиною нестачі кальцію, а також вітамінів А і D в організмі.

8. Томатний сік (без солі)

Лікопен, який міститься в томатному соку, є хорошою профілактикою онкологічних захворювань безлічі органів таких як: легені, шлунок, кишечник, печінка, молочні залози і шийка матки. Крім того, лікопен зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

І, зрозуміло, кефір, який, до речі, коментарів не потребує!

Джерело

Комментарии:

Добавить комментарий