Столичні лікарі взяли участь у фестивалі здоров’я BFF&H

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі на 5-му фестивалі здорової їжі та здоров’я

Київські медики взяли участь у 5-му фестивалі здорової  їжі та здоров’я. У приміщенні Національного спортивного комплексу «Олімпійський» вони давали консультації щодо здорового способу життя та доцільності відмови від куріння, вчили правильному підбору рівня фізичної активності. Також лікарі Київського міського центру здоров’я провели серед всіх охочих тестування стану здоров’я, вимірювали артеріальний тиск і рівень глюкози у крові. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я, всього за консультаціями та діагностикою до медиків звернулося понад 200 осіб.

Столичні лікарі взяли участь у фестивалі здоров’я

Взагалі ж відвідувачі фестивалю мали змогу ознайомитись і придбати натуральні та екологічно чисті продукти харчування, поспілкуватися з дієтологами, фітнес-інструкторами, масажистами, послухати лекції на теми щодо здорового харчування, фізичної активності тощо.

Присутній на заході Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі наголосив на важливості проведення подібних заходів, адже лише спільними зусиллями медиків, фахівців із фізичної культури та спорту, виробників високоякісних ліків, продуктів харчування можна зробити українську націю здоровою, а Україну міцною і процвітаючою. Також він висловив надію, що подібні фестивалі проходитимуть не лише у столиці , а й у інших містах країни.

За словами виконуючого обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Алли Арешкович, саме за активною позицією щодо профілактики захворювань та ведення здорового способу життя – майбутнє.

«Добре та якісно лікувати – наше основне завдання. Проте я впевнена: зробити все можливе, щоб не допустити серйозної хвороби, попередити її – місія кожного справжнього лікаря. Саме тому в столиці така велика увага надається роботі Центру здоров’я, шкіл пацієнтів та інших осередків, діяльність яких спрямована на активну профілактику», – наголосила Алла Арешкович.

Джерело www.kreschatic.kiev.ua

Напоминаем Афиша Zdoro-VO ранее писала об Пятый фестиваль здоровья BEST FOOD FEST&HEALTH

Комментарии:

Добавить комментарий