Велосипеди стають альтернативою громадському транспорту у Києві

 

Кияни та гості столиці отримають можливість значно спростити рух містом у громадському транспорті, використовуючи такий зручний та еко-дружній засіб пересування, як велосипед.

Німецька компанія Nextbike відкриває пункти велопрокату у Києві. На першому етапі велосипеди будуть розміщені у 8 точках по місту, а наступного року компанія планує за підтримки Київської міської державної адміністрації збільшення кількості станцій та розширення мережі.

Будь ласка повертайте велосипеди вчасно. (1)

Реклама

Велопрокати Nextbike дозволяють за певну плату брати велосипед в одному пункті, розплатившись готівкою, через картку або sms-повідомлення, та повертати в іншому пункті, не турбуючись про догляд за ним та зберігання. Шанувальникам велопересування достатньо лише один раз зареєструватись у системі, і можна користуватись сервісом у будь-якому місті світу, де він представлений.

Nextbike – повністю автоматизована система прокату велосипедів, що працює цілодобово та без вихідних. Цей альтернативний вид громадського транспорту без викидів CO2 та без заторів у транспортному потоці неодмінно припаде до вподоби мешканцям Києва. Він набуває популярності у багатьох містах світу, і зараз практика пересування на велосипеді приходить і до України. Восени цього року систему муніципального велопрокату було запроваджено у Львові – відкрито 5 станцій на 55 велосипедів.

Реклама

Ініціативу пересування велотранспортом по дорогах Києва підтримала «Миргородська Лагідна», адже велоспорт – це вибір активних людей. І «Миргородська Лагідна» – також. Їй по дорозі з тими, хто веде активний спосіб життя та прагне більшого.

Система муніципального велопрокату Nextbike доступна в більш ніж 100 містах у 16 країнах світу на трьох континентах. Зокрема, Nextbike пропонує 25 тисяч велосипедів в Німеччині, Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Латвії, Новій Зеландії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та Україні.

Будь ласка повертайте велосипеди вчасно. (2)

Реклама


Детальну інформацію про те, як користуватись сервісом, можна знайти на сайті Nextbike: http://www.nextbike.com.ua/uk/kiew/

Адреси пунктів велопрокату у м. Києві:

  1. Метро Мінська, пр. Оболонський, 1B, velopoint – veliki.ua
  2. Метро Берестейська, вул. Дегтярівська, 51, veliki.ua shop
  3. Площа Льва Толстого, вул. Басейна, 12, FreeGen – space
  4. Метро Лівобережна, вул. Раїси Окіпної, 3, velopoint –
  5. Метро Позняки, вул. Княжий Затон, 11
  6. Метро Виставковий центр, ВДНГ, вул Ак. Глушкова, 1
  7. Пирогове, вул. Ак. Тронька, 1
  8. Парк Дружби народів, velopoint – veliki.ua rental

Будь ласка повертайте велосипеди вчасно.

Комментарии:

Добавить комментарий